meditasyon

Uygulamalardan ne kastediyorum?

Uygulamalardan kastım Pekiştireç ve Meditasyon çalışmaları. Bireysel seans almak istemeyen ya da durumu olmayan ancak yine de bu konuda dönüşüme ihtiyaç duyanlar temalara ayırdığım Pekiştireç ve Meditasyon çalışmalarından faydalanabilirler. Bu çalışmalar, satın aldığınızda size ses dosyası olarak iletilir. Kendi istediğiniz gün ve saatte, ihtiyaç duyduğunuz her an uygulayabilirsiniz. 

 

Pekiştireçleri daha önce hiç duymamış olabilirsiniz ancak denediğinizde gerçek anlamda çok etkili ve çok dönüştürücü olduklarını fark edeceksiniz.

 

Meditasyon çalışmalarını uygulama olarak sağlamamın sebebi ise, meditasyonun inanılmaz etkili bir yöntem olmasından kaynaklanıyor. Şahsen iki yıla yakındır düzenli meditasyon yapıyorum ve kundalini enerjimi aktive etmeyi başarmam dahi hayatımdaki önemli dönüşümlerin kapısını aralayan meditasyon olmuştur. Bu kadar etkilendiğim bir tekniğin faydalarını paylaşmasam olmazdı.

Neden olumlama değil de Pekiştireç öneriyorum?

Bunun cevabı aslında çok ama çok basit. Olumlamalar çoğunuzun istediği anlamda işe yaramıyor. Çünkü olumlarları bilinçli zihinle yapıyorsunuz. Halbuki hayatınızda "yaratmak" istediğiniz şeylere dair eğer bilinçaltı zihinde kısıtlayıcı inançlarınız varsa yaptığınız olumlamalar kritik zihne çarpıp bilinçaltının kapısından dahi giremeden geri dönüyor. 

 

O nedenle ne kadar "para bana kolaylıkla gelir" ya da "ben sevgiye layığım" diye yazsanız ya da tekrar etseniz de, eğer bilinçaltınızda paranın ayrılık getirdiğine ya da sevgiye layık olmadığınıza dair kısıtlayıcı inançlarınız varsa bu olumlamaların hiçbiri işe yaramıyor. 

İşte bu nedenle olumlama yerine direkt bilinçatlı zihne hitap eden Pekiştireç uygulaması yapmanızı tavsiye ediyorum. 

Pekiştireçler tam olarak nedir, nasıl çalışır?

Pekiştireçler bilinçaltı telkin uygulamalarıdır. Sizi derin gevşeme (trans) durumuna sokarak bilinçaltınızı telkin almaya hazır hale getirir. Böylece ihtiyaç duyduğunuz inanç ve duygu dönüşümleri olması gereken yerde yani bilinçaltı zihinde sağlanır. 


Hayatınızda tıkandığınız, eksik ya da engellenmiş hissettiğiniz konularda sizi muhtemelen sınırlayan "kısıtlayıcı inançlarınız" vardır. Bilmeyenler için örneklersem, "para bana gelmez, ben şanssızım ya da başarmak için çok mücadele etmek lazım" gibi öğretilmiş ya da edinilmiş inançlar kısıtlayıcı inançlardır aslında. 

Pekiştireçlerin amacı, hayatta ilerlemekten, kendinizi, hayallerinizi gerçekleştirmekten ve potansiyelinizi ortaya koymaktan sizi alıkoyan bu kısıtlayıcı inançları pozitif inançlarla değiştirmektir.

Pekiştireçler nasıl uygulanır ve kimler uygulayabilir?

Pekiştireçler size ses dosyası olarak iletiliyor. Yapmanız gereken tek şey rahat ve güvenli bir ortamda uzanıp kaydı dinlemeniz. Hepsi bu. Size sadece uzanıp olabildiğince gevşemek ve rahatlamak kalıyor. Gerisini bilinçaltı hallediyor zaten. 


Ve pekiştireç çalışmalarını herkes kullanabilir. Mesela seans aldınız, ya da atölyeye katıldınız, fakat işler istediğiniz hızda ilerlemiyor. Bu son derece normal çünkü herkesin tekamül süreci farklıdır. Ya da herhangi bir seans ya da atölye deneyiminiz olmadı ama gene de tıkandığınız konular var. Her iki durumda da pekiştireçlerden faydalanabilirsiniz. Çünkü pekiştireç tek bir konuya odaklanarak o alanda bir çalışma sağlar. Eğer tıkandığınız konuların farkındaysanız ve bununla ilgili pekiştireçler hazırlanmışsa elbette ki uygulayabilirsiniz. 

"ÖZGÜVEN"

Özgüven konusunda sıkıntılar yaşıyorsanız, bireysel seans almadıysanız, ya da aldınız ama istediğiniz hızda ilerlemiyorsa, desteğe, pekiştirmeye ihtiyacınız varsa bu çalışmadan faydalanabilirsiniz.  

özgüven kapak.PNG

"GÖRÜNÜYORUM"

Olduğunuz yerde kalakalmış hissediyor, emeklerinizin maddi manevi karşılığını alamıyor, kendinizin ve yaptıklarınızın değer görmediğini düşünüyor, ön planda olmakla ya da potansiyelinizi ortaya koymakla ilgili sıkıntılar yaşıyorsanız bu pekiştireç uygulamasından faydalanabilirsiniz. 

görünüyorum kapak.PNG

"İLİŞKİLER"

İlişkiler konusunda sıkıntılar yaşıyorsanız, geçmiş ilişkilerin tortusunu, yükünü hala fazlasıyla hissediyor ve onlardan arınma ihtiyacı duyuyorsanız bu çalışmadan faydalanabilirsiniz. 

ilişkiler kapak.PNG

"PARA"

Eğer parasal sıkıntılar hayatınızın sabit konularından biri ise, eğer maddi kazancınız hiçbir zaman tutarlı bir çizgide ilerlemiyorsa, eğer elinizi attığınız her işte maddi kayıplar yaşıyorsanız parayla olan enerjinizi değiştirmek ve inançlarını dönüştürmek için bu pekiştireç yugulamasından faydalanabilirsiniz.  

para kapak.PNG
Plaj Meditasyon

Meditasyonun ne gibi faydaları var?

uygulama açıklama.png

ZİHİN

İç huzuru keşfedin

Olumsuz duyguları ve inançları serbest bırakın

Strese karşı direnç geliştirin

Alışkanlıkları serbest bırakın

Rahatlayın ve dinginliği deneyimleyin

BEDEN

Nabzı, kan basıncını ve stres seviyesini dengeleyin

Ağrıları ve kas gerginliğini azaltın

Toksinleri temizleyin

Daha iyi uyuyun

RUH

Sezgilerinizle bağlantı kurun

Özünüzü keşfedin ve gerçeğinizi bulun

Maneviyatınızı yükseltin

Niyet ve farkındalık ile yaşayın

Gerçel doğanızı tanıyın

Meditasyon uygulamaları nasıl yapılır, kimler uygulayabilir?

Meditasyon uygulamaları bağ kesme, atasal arınma, topraklanma, annelik gibi çok özel temalarla hazırlanmış çalışmalardır. Dolayısıyla özellikle bu alanda uygulamak yapmak istiyor ancak bireysel seans almak istemiyorsanız bu çalışmalardan faydalanabilirsiniz. 

Meditasyon uygulamaları size ses dosyası olarak iletiliyor. Sizin tek yapmanız gereken rahat, güvenli, bölünmeyeceğiniz bir ortam yaratarak kaydı dinlemek. Uygulamalar rehberli olduğundan çalışılan konu özelinde danışanın ne yapması gerektiği kayıt sırasında zaten adım adım aktarılıyor ve danışanın yapabilmesi için yeteri kadar zaman bırakılıyor. 

Meditasyon çalışmalarını tabii ki da dileyen herkes uygulayabilir. Bunun için öncesinde seans almış ya da almamış olmanızın, meditasyon yapmış ya da yapmamış olmanızın hiçbir önemi yoktur. Eğer meditasyon uygulamaları arasında sizin çözmeniz gerektiğini ya da ihtiyacınız olduğunu düşündüğünüz bir konu varsa çekinmeden uygulamayı yapabilirsiniz.

 

Üstelik bu kayıtlar artık size ait olduğu için ihtiyaç duygduğunuz her an uygulamayı tekrar edebilme şansınız da var. 

"BAĞ KESME"

Evrendeki canlı cansız her şey gibi biz de enerjinin ifadesiyiz ve etkileşime girdiğimiz herkesle, her şeyle enerjetik bağlar geliştiririz. Zamanını dolduran, görevi biten bağlar kendiliğinden kaybolurken güçlü bağlar artık hayrımıza olmasa bile varlığını sürdürür. Bu bağlar bir zaman sonra enerjimizi tüketmeye başlar. Bağ kesme çalışmasıyla bu durumu bertaraf edebiliriz

bağ kesme kapak.PNG

"TOPRAKLANMA & ARINMA"

Evrendeki canlı cansız her şey gibi biz de enerjinin ifadesiyiz ve etkileşime girdiğimiz herkesle, her şeyle enerjetik alışverişte bulunur, insanların, mekanların enerjisinden etkileniriz. Yaşadığımız travmalar, olumsuz deneyimler, negatif düşünceler de aynı şekilde enerji bedenimizde sıkışır, blokajlara sebep olur. Ancak işin olumsuz yanı, bu hayrımıza olmayan enerjiler bizim enerji alanımızda kalmaya devam ettikçe enerjimizi çalmaya, tüketmeye başlar, bizi hayatımızda yol almaktan, ilerlemekten alıkoyar. Enerji kaçaklarını bertaraf etmek ve farkında olmaksızın kaybettiğimiz gücümüzü geri kazanmak için zaman zaman topraklanarak bu enerjilerden arınmak gerekir.

meditasyon topraklanma.PNG

"ATASAL ARINMA"

Atasal Arınma meditasyon çalışmasında, nesiller boyu aktarılan yaraların, etkilerin ve alanımızda bulunan enerjilerin farkına varırız. Atalarımıza sevgi ve ışık sunar ve artık bize hizmet etmeyen enerjilerden ve etkilerden arınırız. 

atasal arınma.PNG

"ANNELİK"

Annelik meditasyonu anne olmak isteyen ancak bu konuda sıkıntılar yaşayan kadınlara özel çok kıymetli bir çalışma. Çalışmada sorgulama yöntemiyle bilinçaltımıza sorular yöneltiyor, aynı zamanda önemli bir arınma ve topraklanma uygulamasıyla enerjimizi arındırıyor, frekansımızı yükseltiyoruz. Ve bu yeni frekansta kendimizi annelik enerjisiyle uyumlamaya çalışıyoruz. 

meditasyon annelik.PNG