web3-woman-faithful-arms-heart-shutterst

Neden 1'e1 çalışma?

"Kainatlar, ruhların tekamül dediğimiz ihtiyaçlarına cevap veren sahalardır" demiş Bedri Ruhselman. 

 

Sevmeye önce kendinden başla. Kendini sev ki kendin dışındakini de sevebilesin. Kendini bil, kendini kabullen, kendinle barış. Başkalarının yolunu düşünmeden önce kendi içinde bir yolculuğa çık.

Seni bulunduğun yerden daha öteye taşıyacak iç kaynaklarını keşfet. Bu kaynakları nasıl çoğaltabilirsin, ona emek ver. Kaç zorluğu yendin, kaç savaş kazandın, kaç yenilgiden iyileştin, bak. Kaç kez düştüğün yerden doğrulttun kendini? Kaç kez bitti dediğin halde devam ettin? Ya da başkaları inanmazken inandın kendine? Önce insana kıymet ver. Kendi nefsindeki yüceliği bul. Kendini dinlemeyi, kendine saygı duymayı öğren. Öğren ki sevdiğinde, işitildiğinden ve saygı duyulduğundan emin olabilesin. Kendini tevazu ve saygınlıkla sev. Dönüşümle. Tefekkürde. Tekamülle. 

Kaynağa yakınlaşmak için önce kendini sev.

 

İşte tam da bunun için bazen desteğe, yardıma, rehbere ihtiyacımız olur. Tekamül sürecinde yol uzun. Kendini anlamak, insanı anlamak, hayatı anlamak, tüm bunları şefkatle, merhametle ve kabulle yapmak gelişim ve dönüşüm ister. Bu dönüşüm sürecinde 1'e 1 çalışmalarla ihtiyacınız olan konularda elimden gelen desteği sağlıyorum. 

Buda heykeli

1'e 1 çalışmalar

Bireysel Seans

 

Bireysel seanstan kastım, standart bilinçaltı dönüşüm seanslarıdır. Bilinçaltı dönüşüm seansı spesifik konularda, yaşadıkları özel bir sorunla ilgili çalışmak isteyen danışanlar için en yoğun olarak uyguladığım çalışmalardır. Amacı danışanın gidermek istediği sorunuyla ilgili gerekli kısıtlayıcı inançları dönüştürmek ve sorunun kökenini bularak şifalanmasını sağlamaktır.

 

Tekrar eden kalıplar, aşk acıları, kayıp, yas, travmalar, özgüven sorunları, sınav kaygısı, stres, korkular, fobiler, panik sorunları, uyku problemleri ve aklınıza gelen her türlü sorun için bireysel seans alabilir ve bilinçaltı dönüşüm çalışmalarımdan faydalanabilirsiniz. 

 

Bireysel seanslarımı  eft (duygusal özgürleşme tekniği) ve theta frekansında çalışarak uyguluyorum. EFT tekniği meridyen terapisine dayalı bir tekniktir ve felsefesi; meridyenlere yapılan hafif vuruşlarla enerji bedenindeki blokajları gidermeye, böylece enerjinin yeniden dengelenmesini sağlamaya dayanır. Enerji bedenimizdeki enerji blokajlarını gidererek ruhen ve bedenen daha sağlıklı hale geliriz. Bunun yanı sıra çalışılan konuya dair theta frekansında gerekli inanç dönüşümlerini ve his yüklemelerini de gerçekleştiriyorum. Böylece danışanın sorununu daha bütünsel bir yaklaşımla ele alabiliyorum. 

 

Bilinçaltı dönüşüm seansım ortalama 2-3 saat arası sürüyor. Seansları bu dönemde online olarak google meet ya da zoom üzerinden ya da danışan tercih ederse telefonla yüz yüze yapabiliyorum. 

 

Bireysel bilinçaltı dönüşüm seansımın ücreti 450 tl'dir.

Bireysel seanslarımdan hamileler, epilepsi ve şizofreni hastaları dışında herkes faydalanabilir


Son Yazılar

Image by Denis Oliveira

1'e 1 çalışmalar

Enerji Dönüşüm Seansları

 

Enerji Dönüşüm seanslarım birkaç farklı uygulamaya ayrılıyor. Bu kapsamda gerçekleştirdiğim çalışmalar;

 • Enerji alan temizliği,

 • Standart mental,

 • Karmik şifa çalışması.

 

Enerji alan temizliği theta frekansında gerçekleştirdiğim bir çalışma. Standart mental Reiki temelli bir çalışma olup tamamen şarj olma ve arınma deneyimi yaşamanızı sağlar. Karmik şifa ise, yine Reiki temelli özel bir çalışmadır ve atalardan gelen konuların arındırılmasında yardımcı olur.

Ayrıca pati dostlarımız için enerji şifası seansı alabilirsiniz. (Pati dostlarımız için bu dönemde uzaktan theta frekansında çalışıyorum).

Enerji Dönüşüm seanslarımın ücreti 450 tl'dir. Seanslar ortalama 1- 1,5 saat sürer. Pati dostlarımız için yarı fiyat uygulanır. 

 

Enerji dönüşüm seanslarımdan hamileler, epilepsi ve şizofreni hastaları dışında herkes faydalanabilir

Meditasyon

1'e 1 çalışmalar

Uygulama Seansları

Uygulama seansları meditasyon ve pekiştireç çalışmalarına dayanıyor. Dileyen danışanlarla aşağıda yer alan meditasyon ve pekiştireç çalışmalarını 1'e 1 seansta yüz yüze ya da online gerçekleştiriyoruz;

 • Topraklanma ve Arınma Meditasyonu

 • Tezahür Meditasyonu

 • Atasal Arınma Meditasyonu

 • Bağ Kesme Meditasyonu

 • Para Pekiştireci

 • Özgüven Pekiştirecei

 • İlişkiler Pekiştireci

 • Görünüyorum Pekiştireci

1'e 1 Meditasyon seansımın ücreti 100 tl, Pekiştireç seansımın ücreti 150 tl'dir. Seanslar ortalama 30-40 dakika sürer.