web3-woman-faithful-arms-heart-shutterst

 

"Kainatlar, ruhların tekamül dediğimiz ihtiyaçlarına cevap veren sahalardır"

demiş Bedri Ruhselman. 

 

Sevmeye önce kendinden başla. Kendini sev ki kendin dışındakini de sevebilesin. Kendini bil, kendini kabullen, kendinle barış. Başkalarının yolunu düşünmeden önce kendi içinde bir yolculuğa çık. Seni bulunduğun yerden daha öteye taşıyacak iç kaynaklarını keşfet. Bu kaynakları nasıl çoğaltabilirsin, ona emek ver. Kaç zorluğu yendin, kaç savaş kazandın, kaç yenilgiden iyileştin, bak. Kaç kez düştüğün yerden doğrulttun kendini? Kaç kez bitti dediğin halde devam ettin? Ya da başkaları inanmazken inandın kendine? Önce insana kıymet ver. Kendi nefsindeki yüceliği bul. Kendini dinlemeyi, kendine saygı duymayı öğren. Öğren ki sevdiğinde, işitildiğinden ve saygı duyulduğundan emin olabilesin. Kendini tevazu ve saygınlıkla sev. Dönüşümle. Tefekkürle. Tekamülde. Kaynağa yakınlaşmak için önce kendini sev.

İşte tam da bunun için bazen desteğe, yardıma, rehbere ihtiyacımız olur. Tekamül sürecinde yol uzun. Kendini anlamak, insanı anlamak, hayatı anlamak, tüm bunları şefkatle, merhametle ve kabulle yapmak gelişim ve dönüşüm ister. Bu dönüşüm sürecinde 1'e 1 çalışmalarla ihtiyacınız olan konularda elimden gelen desteği sağlıyorum. 

Neden bireysel seans ihtiyacı duyabilirsiniz?

Benden ne tür bireysel seanslar alabilirsiniz?

Benden 3 tür bireysel seans alabilirsiniz.

1- Standart bireysel seans. Yani bilinçaltı dönüşüm bireysel seansı. Yaşadığınız herhangi bir sorunun bilinçaltı çözümü için EFT ve Theta frekansında gerçekleştirdiğim seanslar.

2- Enerji dönüşüm bireysel seansı. Burada bilinçaltından çok enerjinizin temizlenmesi ve arınması üzerine çalışırız. 

3 - Uygulama seansları. Meditasyonları ve pekiştireç çalışmalarını birebir seans olarak uygularız. 

Kumlu plaj

Standart Bireysel Seans

 

Standart bilinçaltı dönüşüm seanslarıdır. Yani yaşadığınız spesifik bir sorunla ilgili sorunun kökenini bularak şifalanmasını sağladığımız ve varsa gerekli kısıtlayıcı inançları dönüştürdüğümüz seanslardır.

 

Tekrar eden kalıplar, aşk acıları, kayıp, yas, travmalar, özgüven sorunları, sınav kaygısı, stres, korkular, fobiler, panik sorunları, uyku problemleri ve aklınıza gelen her türlü sorun için bireysel seans alabilir ve bilinçaltı dönüşüm çalışmalarımdan faydalanabilirsiniz. 

 

Bireysel seanslarımı  eft (duygusal özgürleşme tekniği) ve theta frekansında çalışarak uyguluyorum. EFT tekniği meridyen terapisine dayalı bir tekniktir ve felsefesi; meridyenlere yapılan hafif vuruşlarla enerji bedenindeki blokajları gidermeye, böylece enerjinin yeniden dengelenmesini sağlamaya dayanır. Enerji bedenimizdeki enerji blokajlarını gidererek ruhen ve bedenen daha sağlıklı hale geliriz. Bunun yanı sıra çalışılan konuya dair theta frekansında gerekli inanç dönüşümlerini ve his yüklemelerini de gerçekleştiriyorum. Böylece danışanın sorununu daha bütünsel bir yaklaşımla ele alabiliyorum. 

 

Bilinçaltı dönüşüm seansım ortalama 2-3 saat arası sürüyor. Seansları bu dönemde online olarak google meet ya da zoom üzerinden ya da danışan tercih ederse telefonla yüz yüze yapabiliyorum. 

 

Bireysel bilinçaltı dönüşüm seansımın ücreti 450 tl'dir.

Bireysel seanslarımdan hamileler, epilepsi ve şizofreni hastaları dışında herkes faydalanabilir

Enerji Dönüşüm Seansları

 

Enerji Dönüşüm seanslarımı covid şartları sebebiyle şu an sadece enerji temizliği çalışması olarak gerçekleştiriyorum. 

Enerji temizliği theta frekansında uzaktan çalışma yöntemiyle gerçekleştirdiğim bir şifa yöntemi. Bu yöntemle enerji bedeninizdeki hayrınıza olmayan enerjilerin temizliği, çakra temizliği ve dengelenmesi gerçekleşir. 

Ayrıca; uzaktan gerçekleştirdiğim enerji dönüşüm seanslarını pati dostlarınızın hastalıkları için de talep edebilirsiniz. Çok fazla seans uygulamamış olmakla birlikte mide kanaması, huzursuz bacak sendromu, bağışıklık sistemi zayıflığı gibi konularda şifaya vesile olmuşluğum bulunuyor. 

Enerji dönüşüm seansım ortalama ortalama 1- 1,5 saat sürer. 

Seans ücreti 450 tl'dir.

Pati dostlarımız için yarı fiyat uygulanır. 

 

Enerji dönüşüm seanslarımdan hamileler, epilepsi ve şizofreni hastaları dışında herkes faydalanabilir

Meditasyon

Uygulama Seansları

Sitede uygulamalar sayfasında görebilceğiniz uygulama çalışmalarını aynı zamanda dileyenler için beraber bireysel seans olarak da gerçekleştirebiliyoruz. Bu kapsamda bir arada yapabileceğimiz Meditasyon ve Pekiştireç uygulamaları;

 

- Topraklanma ve Arınma Meditasyonu

- Tezahür Meditasyonu

- Atasal Arınma Meditasyonu

- Bağ Kesme Meditasyonu

- Para Pekiştireci

- Özgüven Pekiştirecei

- İlişkiler Pekiştireci

- Görünüyorum Pekiştireci

1'e 1 Meditasyon seansımın ücreti 100 tl,

Pekiştireç seansımın ücreti 150 tl'dir.

Seanslar ortalama 30-40 dakika sürer.