Özgüven 
Atölyesi

ozguven atolye 1.PNG

Özgüven eksikliği kimilerini çok etkileyen bir konu. Kişinin kendini gerçekleştirmesinin, ilerlemesinin, potansiyelini ortaya koymasının, hatta bazen kendini fark edebilmesinin önünde engel yaratıyor çünkü. Hem sosyal hayatı, hem iş hayatını doğrudan etkiliyor. İş hayatında verimlilik, ilerleme, parlama şansını, sosyal yaşantıda da hayatı doyasıya kucaklama, kendin olabilme imkanını azaltıyor.

Eğer siz de;
* İş hayatınızda, özel hayatınızda özgüven sıkıntıları yaşıyorsanız,
* Sürekli yetersizlik hissi ve kendinizden şüphe etme hali içindeyseniz,
* Yaşadığınız her deneyim eleştirel iç sesinizi yükseltiyorsa,
* Güçlü yanlarınızın farkında değilseniz veya onları nasıl ortaya çıkaracağınızı bilmiyorsanız,
* Diğer insanların görüşlerini haddinden fazla önemsiyorsanız,

* Kendinizi geri tutuyor, çekiniyor, adım atamıyorsanız,
* Potansiyelinizi ortaya koyamıyor, kendinizi gerçekleştiremediğinizi hissediyorsanız,

 

o zaman bu atölye tam size göre!
 

Atölye Akışı

Özgüven Atölyesi beden vuruşları ve theta frekansı çalışmamdan oluşan bütünsel bir atölye. İlk gün online olarak Google Meet üzerinden beden vuruşlarıyla ön çalışma yapıyoruz.

 

Sonraki 3 gün boyunca whatsapp üzerinden gönderdiğim ses dosyalarını dinliyorsunuz. Ses dosyalarını 3 gün içinde bitirmek kaidesiyle istediğiniz zaman dinleyebilirsiniz.  

 

Atölyenin son günü geç saatte, üç gün boyunca hazırlığını yaptığımız bilinçaltı dönüşümleri için uzaktan tüm katılımcılara yükleme yapıyorum.

 

Toplamda 4 gün süren Atölyenin akışı kısaca;
- 1 akşam online buluşma
- 3 gün whatsapp çalışması (tüm katılımcılar bireysel)
- Son gün uzaktan yükleme.

Tarihler & Ücret

Atölye için online çalışma alternatifini çeşitlendirmek amacıyla 3 tarih belirledim. 10-14 veya 17 Haziran tarihlerinden birinde atölyeye başlayabilirsiniz. Hangisinden başlarsanız başlayın toplam atölye süresi 4 gün.

4 günlük canlı beden vuruşları çalışması, bilinçaltı yüklemeleri ön hazırlık ve uzaktan theta frekansı çalışması 325 TL.

Kayıt için ister instagram DM ya da anasayfadaki mesaj kutusundan ister aşağıdaki butondan shopier üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.